Betpas Şikayet

Betpas Şikayet

Betpas şikayet kullanıcılar için bir ayrıcalıktır. Her sistem kendisinin övülmesini ister şikâyetleri kaldırtır. Fakat bet pas sistemi şikâyetleri dikkate alır ve kendisini düzeltirken geliştirmektedir. Sonuçta kimse kusursuz değildir. Yani sistem şikâyetleri dezavantaj olarak değil avantaj olarak görmektedir. Kendi hatalarımızı kendimiz göremeyiz. Sistem kendisini yenilemek ve daha da geliştirmek adına şikâyetlerden yola çıkarak ilerlemektedir. Ne kadar büyük bir firma olduğunu buradan bile anlayabilmek mümkündür. Betpas sizlerin takdirlerinin yanında şikâyetlerinize de değer verilmektedir. Sadece üye çokluğundan dolayı sistem sizlerin iletilerini biraz geç görebilmektedir. Takdir edersiniz ki bu çok normal bir durum olmakla birlikte her üyeye yetişme çabamızı anlamaya çalışmayı deneyebilirsiniz.

Betpas üyeleri

Sisteme giriş yaptıktan sonra çok fazla kazanan betpas üyeleri, yeni üyelere referans olmaktadır. Fakat hiçbir bilgi olmadan bu sisteme girmek akıl karı değildir. Sisteme giriş yapmayı düşünüyor iseniz her şey den önce araştırıp bilgi edinilmesini tavsiye ederiz. Yeni üyeler çoğunlukla adres değişikliğinden kaynaklı şikâyetler de bulunmaktadır. Fakat alt yapısal olarak yurt dışı kaynaklı olan siteler belirli dönemlerde adres yenilemesi yapmak zorundadır. Araştırılmadan sisteme girenler sistem adres değişikliği döneminde ise giriş yapılamadığında derhal şikâyete başvurmaktadır. Oysaki şikâyet edilebilirlik gibi bir durum yoktur. Destek bölümlerinden ulaşabilir bilgi alınabilir. Fakat üyelerin fevrilikleri sistemin geç açılmasına neden olabiliyor.

Betpas Şikayet ve Çalışma Şekli

Bet pas her şey den önce üyelerin kazançlarını arttırmayı hedefler. İlk girişte sizlere bonuslar vermektedir. Verilen bonuslar sizlerin kendinizi ölçmek ve nasıl kazanacağınız hakkında fikir vermek içindir. Daha sonra üyeliğinizi kesinleştirmek ve gerçek oyunlara dahil olmak için üyelik ücreti talep edilmektedir. Bilgilerinizi girdikten ve ücreti yatırdıktan sonra gerçek dünya ya giriş yaparsınız. Canlı ya da bahis işlemlerinde kazandığınız takdirde isterseniz tekrar bonus satın alıp daha çok oynayabilir ya da kasanıza aktarabilirsiniz. Tamamı ile size kalmış bir durumdur. İster daha çok kazanın ister kazandıklarınızla yetinin. Aslında basit bir çalışma şekli vardır görüldüğü üzere. 

Betpas şikayet durumları kullanıcıların sorunlarını çözüme ulaştırmak için değil fevriliklerine bağlı olarak gelişmektedir. Sorun çözme odaklı olan üyeler genellikle canlı desteklerden yardım ister ya da bilen kişilerin tavsiyelerini yorumlarını dikkate alır. Tabi ki yüzlerce üyenin aynı olmasını bekleyemeyiz. Üyeler sorunludur demiyoruz sadece güven problemi yaşayan üyelerimiz bazı konularda sıkıntı çıkarabiliyor. Sistemi bilenlerden değil genellikle yeni üyelerden çıkan bu sorunlar çokta sistemi etkilemez.