Betpas Payfix

Betpas Payfix

Betpas payfix sitenin finansal hareketleri yönetebileceğiniz seçeneklerinden bir tanesini meydana getirmektedir. Para yatırma ve para çekme işlemlerinde kullanabileceğiniz bir sistem anlamına gelecektir. Sanal cüzdandır. Bu sanal cüzdanı meydana getirmelisiniz. Tabii ki bu konuda, hesap açma konusunda betpas sitesinin ya da finansal departmanının bir görev ya da sorumluluğu bulunmamaktadır. Türkiye’deki distribütörler aracılığı ile kendinize bir payfix hesabı meydana getireceksiniz ve hesabın içerisine para transfer edeceksiniz. Sonra bu parayı, betpas sitesine rahat ve güvenli bir şekilde, ayrıca çok hızlı bir şekilde transfer edebilirsiniz.

Betpas Payfix İle Yatırım

Betpas payfix ile yatırım kolaydır. Ne yapacaksınız? Önce bahsettiğimiz gibi, bu sanal cüzdanı meydana getireceksiniz. Distribütörler ile görüşüp, nasıl para yatıracağınızı öğreneceksiniz. Sanal cüzdan içerisine parayı yatıracaksınız. Sonra betpas giriş işlemini gerçekleştirip, para yatır bölümüne gelecek, seçenekler içerisinden payfix yöntemini bulup işaretleyeceksiniz. Hesap numaranızı girdiğinizde, para yatıracağız miktarı girip, onay verdiğinizde, sistem sizi payfix hesabınıza ulaşabileceğiniz bölüme götürecektir. Hesap numaranızı ve şifrenizi girdikten sonra, hesabınıza erişeceksiniz. Para çek bölümüne gelecek ve betpas sitesinden verdiğiniz transferi onaylayacaksınız. İşlem bu kadar basittir.

Betpas EFT İle Para Gönderme

Betpas EFT ile para gönderme son dönemlerde özellikle Türkiye’deki kullanıcıların tercih ettiği popüler seçenekler arasında bulunmaktadır. Bildiğiniz gibi EFT, betpas sitesi ile aynı bankada hesabınızın bulunmaması durumunda tercih edeceğiniz seçenektir. Nasıl yapılır? Hızlı bir şekilde, güvenli bir şekilde iki aşamalı olarak bu sistemden para yatırma işlemini yapabilirsiniz.

Betpas EFT İle Yatırım Nasıl Yapılır?

Betpas payfix yönteminin haricinde, bankacılık işlemlerini de kullanabilirsiniz. Bunlardan bir tanesi EFT ile para yatırma olacaktır. Peki betpas EFT ile yatırım nasıl yapılır? Yatırım yapmadan önce, betpas canlı destek ile görüşeceksiniz. Sitenin IBAN numaralarını talep edeceksiniz. IBAN numarasını aldıktan sonra, bankanıza giriş yapacaksınız. Banka şubesini, ATM cihazının mobil bankacılık ya da internet bankacılığı özelliğini kullanabilirsiniz. Para yatırma bölümünden EFT seçeneğini tercih edeceksiniz. Betpas canlı destek hattından almış olduğunuz IBAN numarasını yazacaksınız. Yatıracağınız para miktarını, en az 100 Türk Lirası olacak şekilde girip, işleme onay vereceksiniz. Hemen betpas giriş işlemleri gerçekleştirip, para yatır bölümüne gelecek, banka transferi seçeneğini tercih edeceksiniz. Yaptığınız EFT transferine ait bilgileri, para yatırma formuna girip, kontrol edip, onay vereceksiniz. Ne kadar bekleyeceksiniz? 5 dakika bekledikten sonra, paranın betpas sitesindeki hesabınızda hazır halde bulunduğunu, eksiksiz bir şekilde hazır halde, kullanılır halde bulunduğunu tespit edeceksiniz.