Betpas Cepbank İşlemi

Betpas Cepbank İşlemi

Betpas cepbank işlemi bankacılık işlemlerinden bir seçeneği işaret etmektedir. Cepbank sistemini kullanmak suretiyle, bu siteye para transfer işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu yöntem üzerinden göndereceğiniz para, 20 dakika gibi kısa bir süre içerisinde hesabınızda bulunacaktır. Hemen bahis ve oyunlarda kullanıp, para kazanma şansını elde etmeye başlayabilirsiniz. Üstelik cepbank ile para transfer işlemini gerçekleştirdiğinizde, yapacağınız bu işlem karşılığında yatırım promosyonu alma hakkına da sahip olacaksınız.

Betpas Cepbank İşlemi İle Nasıl Yatırım Yapılır?

Betpas cepbank ile nasıl yatırım yapılır? Önce bir yakınınızın, bir tanıdığınızın T.C. kimlik numarasına ve cep telefon numarasına bankanız aracılığı ile cepbank sistemi üzerinden, para transfer işlemini yapacaksınız. Banka tarafından, yakın ya da tanıdığınız veya akrabanızın cep telefon numarasına bir onay kodu gönderilecektir. Bu onay kodunu öğrendikten sonra, betpas giriş işlemini gerçekleştireceksiniz. Para yatırma seçenekleri arasından, cepbank yöntemini görüp, işaretleyeceksiniz. Para yatırma talep formu karşınıza gelecektir. Tanıdığınızın T.C. kimlik ve cep numarasına gönderdiğiniz ve onay kodu aldığınız cepbank transferine ait bilgileri gireceksiniz. Para yatırma talep formunu doldurup, onay vereceksiniz. 20 dakika bekleyeceksiniz, 20 dakika sonra para hesaba geçecektir.

Betpas Mobil Uygulama

Betpas mobil uygulama ile kullanabileceğiniz siteler arasında bulunmaktadır. Nedir bu mobil uygulama? Bir cep telefonu ile akıllı cihaz özelliğine sahip bir cep telefonu ile betpas sitesini kullanmanız anlamına gelmektedir. Tablet olarak isimlendirilen bir cihaz ile betpas sitesini kullanmanız anlamına gelmektedir. Android işletim sistemine sahip cihazlara sahip olabilirsiniz. Bu konuda bir sıkıntı yoktur. iOS işletim sistemine ait cihazlara sahip olabilirsiniz. Bu konuda bir sıkıntı yoktur. Bütün işletim sistemleri kabul edilmektedir. Ayrıca tabii ki cep telefonu ve tabletlerin markası ve modeli önemli değildir. Sadece akıllı cihaz özelliğinde olması yeterlidir. İnternet bağlantısına ulaşım sağlamanız yeterli olacaktır.

Betpas Mobil Programı

Betpas mobil programı sitenin hızlı ve güvenli bir şekilde kullanılacağı anlamına gelmektedir. iOS mağazalarında ve Android mağazalarında ücretsiz bir şekilde yayınlanan programdır. İndirim ve kurulum işlemini birkaç saniye içerisinde tamamlayabilirsiniz. Cep telefonları ya da tabletlerin ekranına, betpas sitesinin sembolü gelecektir. Seçim işlemini yapacaksınız. Kullanıcı adı, şifre bilgisini girip, program üzerinden siteyi açacaksınız. Her türlü hizmeti kullanabilirsiniz. Hatta betpas cepbank ve diğer para yatırım, para çekme yöntemlerini dahi mobil uygulama ile kullanma avantajına sahip olacaksınız. Program indirmek ya da program kurmak istemiyor iseniz, bu durumda betpas mobil versiyonu ile hareket edeceksiniz. Mobil versiyon üzerinden de aynı hizmeti almanız mümkün olacaktır.